Contact    Nieuws    Over ons    Vacatures

 Hoogwaardige tandheelkundige zorg
Geen wachtlijsten
Zeer ervaren in tandprothetiek

De vestigingen van Tandvitaal

Tandvitaal beschikt over een aantal tandheelkundige en tandprothetische praktijken in diverse provincies. De vestigingen zijn actief onder verschillende namen, maar werken allemaal volgens de uitgangspunten van Tandvitaal.
 

Levident praktijken(6 praktijken in Zuid-Holland en Noord-Brabant)
Levident Brielle

Levident Brielle

Amer 21
3232 HA Brielle
0181-488900
brielle@levident.nl
meer info >
Levident Dordrecht

Levident Dordrecht

Veersteiger 2
3311 AS Dordrecht
078-6356638
dordrecht@levident.nl
meer info >
Levident Putte

Levident Putte

Antwerpsestraat 41
4645 BB Putte
0164-606588
putte@levident.nl
meer info >
Levident Spijkenisse

Levident Spijkenisse

Lenteakker 5b
3206 TB Spijkenisse
0181-687324
spijkenisse@levident.nl
meer info >
Levident Zundert

Levident Zundert

Molenstraat 132
4881 GE Zundert
076 599 05 06
zundert@levident.nl
meer info >
Levident Zwijndrecht

Levident Zwijndrecht

Langeweg 250
3332 AP Zwijndrecht
078 - 625 72 90
zwijndrecht@levident.nl
meer info >
Mondzorg praktijken(2 praktijken in Noord-Brabant)
Mondzorg Hank

Mondzorg Hank

Warmondplein 3a
4273 EC Hank
0162 - 40 34 92
info@mondzorghank.nl
meer info >
Mondzorg Zevenbergen

Mondzorg Zevenbergen

Pastoor van Kessellaan 3
4761 BH Zevenbergen
0168-331390
info@mondzorgzevenbergen.nl
meer info >
MTC praktijken(2 praktijken in Noord-Brabant)
MTC Oosterhout

MTC Oosterhout

De Waard 5e
4906 BC Oosterhout
0162-484710
info@mtcpraktijken.nl
meer info >
MTC Tilburg

MTC Tilburg

Mozartlaan 9
5011 SE Tilburg
013-4552944
info@mtcmozartlaan.nl
meer info >
TandenZorg praktijken(1 praktijk in Noord-Brabant)
TandenZorg Terheijden

TandenZorg Terheijden

Liesveld 32
4844 RB Terheijden
076-5934298
terheijden@tandenzorg.nl
meer info >
THC praktijken(3 praktijken in Zuid-Holland)
THC-Brielle

THC-Brielle

Amer 21
3232 HA Brielle
0181-488900
patient@thc-brielle.nl
meer info >
THC-Walburg

THC-Walburg

Van Karnebeekpad 5
3332 CS Zwijndrecht
078-6126521
balietandartsgent@gmail.com
meer info >
THC-ZHE

THC-ZHE

Lenteakker 5c
3206 TB Spijkenisse
0181-672317
info@thc-zhe.nl
meer info >