Contact    Nieuws    Over ons    Vacatures

 Hoogwaardige tandheelkundige zorg
Geen wachtlijsten
Zeer ervaren in tandprothethiek

star star star star star

  

Contact

 

Een vraag aan één van onze Tandvitaal vestigingen? Dan kunt u het beste gelijk contact met hen opnemen.
 

Levident Brielle
Amer 21
3232 HA Brielle
T: 0181-488900
E: brielle@levident.nl
 
Levident Dordrecht
Burg. de Raadtsingel 49
3311 JG Dordrehct
T: 078-6356638
E: dordrecht@levident.nl
 
Levident Putte
Antwerpsestraat 41
4645 BB Putte
T: 0164-606588
E: putte@levident.nl
 
Levident Spijkenisse
Lenteakker 5b
3206 TB Spijkenisse
T: 0181-687324
E: spijkenisse@levident.nl
 
Levident Zundert
Molenstraat 132
4881 GE Zundert
T: 076-5990506
E: zundert@levident.nl
 
Levident Zwijndrecht
Langeweg 250
3332 AP Zwijndrecht
T: 078-6257290
E: zwijndrecht@levident.nl
 
MTC Oosterhout
De Waard 5e
4906 BC Oosterhout
T: 0162-484710
E: info@mtcpraktijken
 
MTC Tilburg
Mozartlaan 9
5011 SE Tilburg
T: 013-4552944
E: info@mtcmozartlaan
 
TandEnZorg Terheijden
Liesveld 31
4844 RB Terheijden
T: 076-5934298
E: terheijden@tandenzorg.nl
 
Mondzorg Hank
Warmondplein 3a
4273 EC Hank
T: 0162-403492
E: info@mondzorghank.nl
 
Mondzorg Zevenbergen
Pastoor van Kessellaan 3
4761 BH Zevenbergen
T: 0168-331390
E: info@mondzorgzevenbergen.nl
 
THC-Brielle
Amer 21
3232 HA Brielle
T: 0181-488900
E: patient@thc-brielle.nl
 
THC-Walburg
Van Karnebeekpad 5
3332 CS Zwijndrecht
T: 078-6126521
E: info@thcwalburg.nl
 
THC-ZHE
Lenteakker 5c
3206 TB Spijkenisse
T: 0181-672317
E: praktijkcoordinator@thc-zhe.nl
 
Tandartsenpraktijk De Beiaard
Marinus de Jongstraat 3b
4914 PK Oosterhout
T: 0162-437270
E: t@ndarts.nl
 
Tandartsenpraktijk Nijverheidssingel
Nijverheidssingel 319
4811 ZW Breda
T: 076-5227626
E: info@nijverheidssingel.nl
 


Heeft u een algemene vraag of opmerking? Vul dan onderstaand formulier in. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.
 

Let op: dit formulier is niet bedoeld voor het afzeggen of wijzigen van afspraken. Neem hiervoor telefonisch contact op met de desbetreffende praktijk.

 

Geslacht:*
Naam:*
Geboortedatum (dd-mm-jjjj bijv: 01-10-1983):*
Telefoonnummer:*
E-mailadres:*
Uw opmerking/vraag is gericht aan:*
Opmerking/vraag:*
Wilt u onze nieuwsbrief ontvangen? (maximaal 6 per jaar):*

*Verplichte velden